KONST / Litografier / Färglitografi 11119151
nr 1111 9151
Norbert Robles
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Norbert Robles (f. 1953), 51/70, signerad, motivet: 59x49
Norbert Robles, bildkonstnär född i Frankrike 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 maj 2017
kl 19:37:09
26/5 21:49:12
28/5 18:38:37